Младежкият тим на Испания до 21 години триумфира с европейската титла, след като на финала в Удине надви Германия с 2:1.
Мачът се игра точно 2 години след финала между двата тима на предишното първенство, когато Бундестимът се наложи с 1:0. Сега обаче бе време за реванш.
Фабиан Руис откри за иберийците още в 7-ата минута, с отличен фалцов удар. Това се оказа важно, защото Испания установи контрол до почивката, а след нея удържа натиска на съперника, преди Дани Олмо да удвои след добавка в 69-ата минута.
В края Надим Амири върна едно попадение за германците, разписвайки се с великолепен удар от около 25 метра, но до края нямаше много време и така радостта бе за младите Фурии, които отпразнуваха 5-ата евротитла в историята си.
Развръзката обаче можеше и да е различна, ако през първото полувреме Хесус Вайехо бе изгонен за опасна игра срещу Валдшмид. Ситуацията бе разгледана и на видеоповторение, но защитникът на Реал Мадрид се размина само с жълт картон.







Рецепта за кекс с узо
Късна емисия
Обявиха извънредно положение в Колумбия, ЕС е в готовност за помощ
Ирина Шейк ще ходи по мачовете на Девин Букър
Кои цветя ни носят късмет и щастие?
Тайван променя тактиката си с танковете Abrams
Китайски завод вдигна на крак военни в Европа
Тези екстри в колите не си струват парите
Mercedes-AMG на съд заради изгаряща емблема
Porsche измисли как да спаси предната броня на колата ви
Даниел Кормие избра победител в евентуален сблъсък между Хабиб и Махачев
Фюри или Джошуа – кой е фаворитът в "Битката на Британия"?
Кристиан Пренга съжалява след загубата от Антъни Джошуа: Можех да го довърша
Двама от борците на ЦСКА тренират с националния отбор
Защо продължителното пътуване влошава хроничната тазова болка при мъжете?
Нова надежда при макулна дегенерация: Иновативна система за продължително лечение
Остра чернодробна недостатъчност след топлинен удар
България е с най-висока честота на вроден сифилис в ЕС!
Коментари
Напиши коментар02:02 | 1 юли 2019 г.
Напиши коментар