Испания и Бразилия спряха дъха на феновете с шеметно 3:3 в контрола, която се игра в Мадрид. За първи път в цялата история на Ла Фурия домакински мач на испанците завършва при този резултат. За първи път от 2014 г. пък европейски отбор вкара поне 3 гола във вратата на Бразилия.

Родри даде аванс на Ла Фурия от дузпа в 12-ата минута, Дани Олмо удвои актива на домакините в 36-ата минута. Родриго Гояс намали пасива на Селесао, преди изгряващата бразилска звезда – Ендрик да изравни за 2:2. Втора дузпа от Родри отново даде аванс на домакините, но имаше и трета дузпа. Дълбоко в доавеното време Лукас Пакета се разписа от бялата точка за крайното 3:3.

Мачът бе втори поред за новия треньор на Бразилия Доривал, който преди няколко дни изведе Селесао до успех над Англия.