
Бразилската звезда на Реал Мадрид Винисиус Жуниор изобщо не е толкова близо до подновяването на договора си с Кралете, както се твърдеше наскоро.
Според вестник „Марка” споразумението изобщо не е сигурно, след като нападателят поискал да получава по 30 милиона евро чисто на сезон, за да удължи контракта си, след като настоящият е до лятото на 2027-а година. Винисиус искал и допълнителен бонус за самото преподписване, което прави нещата още по-трудни.
От Реал инициараха старт на разговорите в началото на годината, но финансовите изисквания на играча не се харесват изобщо на Белите. Понастоящем играчът получава по 17 милиона след последните промени по контракта си от 2022-а.
Испанското издание твърди още, че в момента представителите на Винисиус водят паралелни преговори и с клубове от Саудитска Арабия, където знаем, че местните отбори нямат особено финансови затруднения.
На този етап все още няма официална оферта към Реал и бразилеца, но и със сигурност колебливия сезон на мадридчани също не допринася за изяснаване на бъдещето му. Неговото представяне не е кой знае колко бляскаво, а се говори и за конфликт между него и някои от другите играчи, което може да има роля при взимането на окончателното решение.
Коментари
Напиши коментар11:51 | 14 май 2025 г.
11:08 | 14 май 2025 г.
10:00 | 14 май 2025 г.
09:52 | 14 май 2025 г.
Напиши коментар