Застрашените от изпадане във Висшата лига Куинс Парк Рейнджърс и Лестър постигнаха ценни победи в 31-ия кръг.
Лондончани треснаха като гости Уест Бромич с 4:1, като успехът бе едва втори навън за лондончани през сезона и едва втори в последните 14 мача на отбора в Лигата. След него обаче тимът е с 25 точки, само на една от 17-ия Съндърланд.
И най-големите оптимисти сред феновете на тима едва ли са си представяли това, което се случи през първото полувреме.
В 15-ата минута Едуардо Варгас овладя една топка и с диагонален удар прониза Боаз Майхил. Това даде самочуствие на тима и в 36-ата голмайсторът Чарли Остин също се разписа. След корнер топката бе отлонена от Нико Кранчар и оставен непокрит Остин отклони с глава в мрежата.
Докато домакините се опомнят те получиха и трети гол, при това страхотен. В 43-ата минута Боби Замора достигна до една топка, елиминира Джолиън Лескът и стреля над Майхил за 3:0. От Би Би Си дори отбелязаха, че с този завършек би се гордял и Ерик Кантона.
След почивката влезлият от пейката Виктор Аничебе върна един гол за домакините, но те не стигнаха до втори. Минути преди края Юсуф Мулумбу бе изгонен за удар срещу Джоуи Бартън, който дълбоко в добавеното време оформи крайния резултат след удар в близкия ъгъл при контраатака.
В същото време Лисиците удариха Уест Хям с 2:1 и записаха първи успех от 10-и януари. Те остават последни, но вече с 22 точки.
Анди Кинг вкара късен гол, за да донесе успеха. Преди това Естебан Камбиасо откри, а Дейвид Нюджънт изпусна дузпа. Шейку Куяте изравни за Чуковете, а след почивката удари и греда.







Варненци се оплакват от липса на контрол в зелена зона
Три китайски зодии привличат добри финанси от 15 до 21 декември
Кашлицата при децата - как да я лекуваме правилно
Кобрата нокаутиран: Пулев сдаде световната титла на Гасиев (+СНИМКА)
Шакира се качи на сцената със синовете си Саша и Милан
Сидни Суийни разкри кой е идеалният мъж за нея
Джъстин Тимбърлейк и Джесика Бийл в очакване на празниците с двамата си сина
Петър Москов: Надявам се, че от гнева на хората ГЕРБ си е извадила поука
Haval H9 вече изминава 1400 км без зареждане
Пет комбита с 4х4, с които трябва да се внимава
Брюксел приема предложението на България и ще помилва ДВГ
Google Maps намира колата, ако сте забравили къде e паркирана
Гасиев нокаутира Пулев и стана новият световен шампион в тежка категория на WBA (Видео)
Пулев: Боксът е такъв – един удар решава всичко
Кубрат Пулев брани световната си титла срещу Мурат Гасиев в Дубай
Напрежение преди първия гонг – Кубрат Пулев недоволен от предоставените ръкавици (Вдеио)
Чрез микропластмасата се разпространяват опасни бактерии
Клиника по неврохирургия в УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ отпразнува своята 20-годишнина
Защо се будим малко преди алармата?
Наследствена ли е шизофренията?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар