Вратарят на Англия Джо Харт е на мнение, че тимът демонстрира прогрес в представянето си в защита през последната година.
Островитяните не успяха да преминат групата на световните финали през 2014-а в Бразилия, но след това получиха едва 3 гола в следващите си 9 срещи и според стража това е много добър знак.
„Защитаваме се по-добре като отбор и това е нещо, към което се стремихме, след като на световното получихме 4 гола в първите две срещи и това ни изхвърли от турнира” заяви футболистът преди гостуването в Любляна, където в неделя тимът ще срещне домакините от Словения в европейска квалификация.
„Разполагаме с много сериозен потенциал в атака, така че искаме да бъдем солидни в отбрана, което ще ни помогне страшно много. Разбира се квалификационната кампания не е на нивото на едно световно първенство и от нас се очаква да печелим всеки мач”.
„В момента все пак сме в процес на изграждане на отбор. Знаем, как искаме да играем и сега целта е да спечелим възможно повече точки колкото се може по-рано и да се класираме за турнира във Франция. Ще се опитаме разбира се да спечелим и десетте си двубоя, но сега мислим само за Словения, тъй като те са един от сериозните ни конкуренти и трябва да бъдем на ниво, за да се справим с тях” каза още Харт.








Възрастта за пенсиониране в Гърция няма да се променя до 2030 година
Триумф в Австрия! Никола Цолов спечели Гран при след впечатляваща стратегия
Близки и ръководството на "Славия" изпратиха загиналия на "Тракия" Мишо и баща му
Борисов: България беше отличник в Европа, а днес е в наказателна процедура
Никола Цолов отново с триумф във Формула 2
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Рафаел Физиев предизвика Чарлс Оливейра
Резултати от UFC Fight Night 280
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар01:00 | 12 юни 2015 г.
22:21 | 11 юни 2015 г.
19:14 | 11 юни 2015 г.
18:36 | 11 юни 2015 г.
Напиши коментар