Уест Бромич няма намерение да се разделя с младия си нападател Саидо Бераино и е отказал солидна оферта от Тотнъм за играча.
Шпорите предложили около 18 милиона паунда за футболиста, който е свързван с преминаване на „Уайт Харт Лейн“ от доста време, но били отрязани от Албиън.
„Ние не искаме да продаваме и точно това казах на президента на Шпорите Даниел Леви. Разбира се знаем, че живеем във времена, в които нито един клуб не би могъл да каже „никога“, но възможността да се разделим със Саидо не е на дневен ред“ заяви президентът на Дроздовете Джереми Пийс.
„Ние имаме стратегия за бъдещето и Бераино има сериозно участие в нея. Искаме да се подобрим и да се развиваме, така че той е много важен за нас“ добави босът на Уест Бромич.
22-годишният Бераино вкара 20 гола през миналия сезон и влезе в сметките дори на националния селекционер Рой Ходжсън. През настоящата кампания Албиън тръгна лошо с точка от първата си два мача и без отбелязан гол.







Забравена от държавата: Възрастна жена оцелява на тъмно и студено 20 години
Бежанците вече не избират Германия, броят им рязко пада
Дронове прелетяха над Белгия за трета поредна нощ
Парижки прокурор: Обирът на Лувъра е извършен от дребни престъпници
Шокираща "красота": Козметични процедури се извършват в гаражи и бензиностанции
21 дни спортно предизвикателство с HUAWEI – игра с 21 награди мотивира българите да се движат повече
Как да спрем косопада?
Как шофьорите в Париж се справят без знака "Стоп"
Mazda работи над ДВГ, който улавя собствените си CO2
Повече, отколкото изглежда - как радиаторната решетка влияе на колата
Какъв проблем крие Honda 1.0 i-VTEC?
Арман Царукян: „Хукър е гнил човек — искам да му разбия мутрата“
Уолдо Кортес-Акоста: „Едно бъркане в окото няма да ме спре – аз съм друга порода!“
Норма Дюмон: „Не искам да чакам бой за титлата – искам да остана активна“
Ронда Роузи: „Без Дейна Уайт UFC ще изгуби душата си – ще останат само три букви“
Стресът се отразява видимо върху стойката и дишането, когато е хроничен
Извънматочна бременност - видове и клинична картина
Нови 40 специализанти ще получават финансов стимул по проекта на здравното министерство
Ползите от креатина за спортуващите?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар