Сензацията на Висшата лига - Лестър ще бъде без голмайстора си Джейми Варди за известно време, тъй като нападателят се налага да претърпи операция на слабините.
За радост обаче проблемът не е чак толкова сериозен и той ще отсъства максимум десетина дни, което означава, че ще пропусне най-много два мача.
Възможно е обаче Варди да липсва единствено за мача срещу Тотнъм от ФА Къп следващата неделя и да се върне за сблъсъка с Шпорите от Висшата лига на 13-и януари.
Нападателят, който постави рекорд, разписвайки се в 11 поредни мача, трябваше да преодолее вирус напоследък, а освен това да играе с фрактура на китката и лека травма в глезена.
След равенството срещу Борнемут мениджърът Клаудио Раниери разкри, че Варди изпитва дискомфорт от няколко седмици, което му е пречило да тренира нормално и сега в клуба са решили, че е по-добре да решат генерално проблема.
Така или иначе обаче, футболистът е с основна заслуга Лисиците да се намират на второ място в класирането и със сигурност феновете се надяват да го видят скоро отново на линия.








Спорт в горещините: Всичко, което трябва да знаем, за да тренираме безопасно
Скърцане и почукване под капака: Какво се опитва да ни каже колата?
Рецепта за бърза баница с майонеза
Стресът вреди на мозъка: Симптомите, които не бива да пренебрегваме
Никити на Халкидики е на час и половина от Солун, превръща се в новата Ривиера
България дължи по договора с "Боташ" 360 млн. долара
Китайските зодии, които влизат в могъщата си ера
Стандартно BMW M2 победи екстремното M2 CS на „Нюрбургринг“
Руснаци направиха алтернатор, задвижван от изгорели газове
Как работи хиперболичното въздушно окачване
Черната кола харчи повече – ето защо
Християн Господинов донесе титла за България на Световната купа „Варна“
Класиците не стигнаха до битка за медалите и във втория ден на Европейското по борба
Разкриха истинската причина за спора около Фюри – Джошуа
Масвидал: Борбата няма да спаси Макгрегър в реванша срещу Холоуей
Бившият здравен министър Стойчо Кацаров е новият представител на пациентите в Надзорния съвет на НЗОК
Министър Ивкова започва проверки на обектите за модернизация на спешната помощ
Шизофренията и биполярното разстройство споделят 70% от генетичните си корени
Стимулирането на блуждаещия нерв подобрява тежката депресия със 70%
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар