Мениджърът на Нюкасъл Стив Макларън може да бъде уволнен при загуба от Борнемут в събота, твърди „Дейли Мейл“.
Свраките са в лоша серия, като загубиха 6 поредни мача и това ги прати предпоследни в класирането, като изпадането изглежда съвсем реално.
По-лошото обаче е това, че според източници от клуба футболистите вече нямат вяра на боса, който дойде с големи очаквания, които обаче така и не оправдава.
Дори се твърди, че френските играчи са започнали да си организират собствени възстановителни тренировки, тъй като изобщо не се додолни от методите на работа на специалиста.
Търпението на Майк Ашли е на път да се изчерпи и поражение от Черешките е много вероятно да означава край на мъките на Макларън, като собственикът вече е поискал от изпълнителния директор Лий Чарнли да работи по евентуалния негов заместник.
Следващите 6 мача дават възможност на отбора да подобри позицията си, макар че сред тях е гостуване са гостувания на Лестър и Саутхемптън. Домакинствата на Борнемут, Съндърланд и Суонси и визитата в Норич обаче, могат да донесат достатъчен брой точки на тима, но е нужно подобрение на играта.








Хороскоп за 28 юни 2026: Семейни проблеми за Овните, успехи за Скорпионите
Хванаха шофьор на АМ "Тракия" край Пловдив с над половин килограм фентанил
Рецептата Dnes: Рулца от пушена сьомга с крема сирене
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Анджело Мирно преди SENSHI Grand Prix: Само смъртта може да ме спре по пътя към титлата
Джарон Енис покори втора дивизия с нокаут над Зандер Заяс
Георги Аначков донесе трети медал за България от Европейското по сумо
Пресиян Михов е европейски шампион по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар