Точно 630 000 паунда струва всяка точка на Лестър за спечелената титла във Висшата лига. „Лисиците“ са вторият тим с най-малко похарчени пари за актива до 36-ия кръг, който им бе достатъчен за златото.
Бюджетът на Лестър е 48,2 млн. паунда, като той е четвъртият най-нисък във Висшата лига, пише „Труд“ . Най-икономичният тим през сезона е Борнемут. Той е похарчил по 610 000 паунда за спечелените точки до 36-ия кръг.
Най-големите прахосници са бившите първенци на Острова - Челси, следвани от Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити. „Сините“ от Лондон са пръснали по 4,49 млн. паунда на точка. „Червените дяволи“ изпращат нов посредствен сезон, който им струва по 3,38 млн. на пункт.
Изненадващо, изпадналият в Чемпиъншип Астън Вила е втори по харчове. От „Вила Парк“ са платили по 4,07 млн. паунд за всяка спечелена точка, което не се оказа достатъчно за оставането им в елита.








Жълт код за интензивни валежи в 22 области от България в сряда (+КАРТА)
Порой и градушка в Лом, улици се превърнаха в реки (+ВИДЕО)
Най-модерните бански за лято 2026: 6 тренда, които диктуват сезона
Не са малко туристите по морето, леглата са ни много
Смъртта на Коце на Лъвов мост: Хвана го за гушата и го метна
Как Марк Рюте се справя с Доналд Тръмп?
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар