Шампионът на Англия осъществи първия си трансфер преди новия сезон, след като привлече вратаря Рон-Роберт Цилер от Хановер.
Германският клуб изпадна от елита и Лисиците се възползваха, като взеха неговия страж с договор за 4 години. Трансферната сума не е оповестена официално, но се счита, че е около 3,5 милиона евро.
Интересното за Цилер е, че той е минал през академията на Манчестър Юнайтед, където бе няколко години и където е играл заедно с Дани Дринкуотър, Дани Симпсън, Ричи да Лает и Мати Джеймс. 27-годишният футболист бе част от Бундестима, който триумфира със световната титла през 2014-а.
„Страхотно е, че идвам в Лестър след един прекрасен сезон за клуба. Много е приятно да бъда част от отбора. Бях на тренировъчната база и на стадиона и първите ми впечатления са отлични“ заяви Цилер, който ще бъде конкуренция на Каспер Шмайхел на вратата.
Той записа повече от 200 мача за Хановер, като има 6 мача за първия тим на Германия, а преди няколко години бе част от младежкия състав, спечелил европейското първенство до 19 години.







Зодиите, чиито представители ще сключат брак през 2026 г.
Рецепта за баница с локум и орехи
Късна емисия
Напитка за детокс на организма
Кучето, което не лае: Появиха се нови имейли на Епстийн за Тръмп
7 цвята за коса от 90-те, които са актуални и днес
Американските удари взривяват не само лодки в Латинска Америка
Комбито Audi RS6 стана по-мощно от Bugatti Veyron
BMW отива над съд заради фалшифицирани данни на азотни емисии
Китайци пускат първия сериен модел с електромотори в колелата
Нов рекорд - кандидат за шофьор бе скъсан 128-и път
Антъни Джошуа и Джейк Пол се споразумяха за битка през декември в Маями
Посочиха кой може да победи Усик
Майк Тайсън със силни думи за Усик
2nd Austrian K.O. Cup (IFK)
Какво може да използваме за неинвазивно подмладяване?
Какви са ползите на солните стаи?
Нарушения, свързани с уринирането
Безплатни консултации за хора с диабет и повишен риск от заболяването в ИСУЛ
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар