Магията на ФА Къп отново се прояви, след като 16-годишният Райън Сесеньон отбеляза победен гол за успеха на Фулъм над Кардиф с 2:1.

Националът на Англия до 17 години, който е роден през май 2000, реализира отблизо, за да помогне на лондончани да направят обрат и да се класират за 4-ия кръг на надпреварата.

Интересно е, че през август миналата година той също вкара на уелсците в първенството, като го направи на 16 години и 94 дни.

Няколко месеца по-късно отново им вкара, но не успя да подобри рекорда на Шон Като от Бароу, който остава най-младият голмайстор в историята на ФА Къп, реализирал на 16 години и 25 дни.

Домакините от Кардиф поведоха в 8-ата минута след свободен удар и рикошет, но само 6 по-късно рожденикът Стефан Йохансен изравни. В 33-ата минута дойде и мигът на Сесеньон, макар и в ситуацията да имаше съмнения за засада. Тинейджърът направи добавка след удар в гредата на Том Кеърни, а след това Фулъм удържа аванса си.