Стоук Сити може и да се размине със Саидо Бераино, след като преговорите с Уест Бромич за нападателя са в застой.
Оферта на Грънчарите за играча вече бе отхвърлена, но от известно време двата клуба отново преговаряха, като имаше индикации, че ще стигнат до споразумение. Оказва се обаче, че не е точно така.
„Нещата се променят много бързо. Преди две седмици казах, че съм оптимист и очаквам нещо да се случи, но сега ситуацията пак се промени. В крайна сметка всичко зависи най-вече от цената и напоследък няма особен прогрес по въпроса“ заяви Хюз.
„Ако трябва да бъда честен не мисля, че ще има позитивно раздвижване в близките дни. Разбира се нещата могат да се променят много бързо, но замесените страни са твърди в позициите си и когато това стане е много трудно да направиш стъпка напред“ добави той.
Бераино отдавна иска да напусне, като напоследък се готви и самостоятелно, след като Пюлис твърди, че не е в оптимална физическа форма. Към него интерес имаше и от Тотнъм, а Стоук предложи 20 милиона миналото лято, които обаче бяха отхвърлени.








Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Пламен Донев: Данъчните оценки трябва да се доближат до пазарните цени
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар