Голмайсторът на Евертън Ромелу Лукаку благодари на мениджъра Роналд Куман за това, че го е направил по-добър играч, въпреки трудния му характер понякога.
Белгиецът води при реализаторите във Висшата лига с 24 гола, като надмина клубния рекорд на Дънкан Фъргюсън и логично бе избран за най-добър играч на сезона от феновете на тима и от своите съотборници.
„Много съм щастлив. Бих искал обаче да благодаря на мениджъра, за това, че ме подтикваше да се подобрявам, дори и в моментите, когато съм труден за ръководене. Той ми помогна да стигна до най-високото ниво“ коментира Лукаку пред „Ливърпул Ехо“.
„Все още съм млад, така че се опитвам да се уча всеки ден и да се раздавам максимално. Понякога има възходи и падения, но винаги с добри намерения. Стремя се да помагам на отбора и през целия сезон се раздавах напълно“ добави голмайсторът, който обаче е много вероятно да бъде продаден през лятото.
Младият халф Том Дейвис, който проби в първия тим именно през този сезон, отнесе цели три награди – за най-добър млад играч, за индивидуално представяне и за гол на сезона.







Задържаха въоръжен мъж край голф игрището на Тръмп
Рецепта за лятна зеленчукова яхния с патладжан
Порталът "Лъвска врата" носи късмет и сбъдва желанията на 5 зодии
В турските ВВС за първи път ще има жена генерал
Нова кадрова въртележка в МВР: Демерджиев смени трима областни полицейски директори
Патриарх Даниил ще отслужи водосвет на езерото Бъбрека в Рила
Хулио Веласкес: Голям мач, заслужена победа на Левски
Защо съвременният волан загуби истинската връзка с пътя
Електрическият Mercedes-AMG CLA 45 записа рекорд на "Нюрбургринг"
50-те най-търсени нови коли в България тази година
Новата хиперкола на Hennessey струва $2.5 милиона и няма нито един екран
Брок Леснар официално сложи край на кариерата си
Мурат Гасиев прогнозира: Фюри ще победи по точки, Джошуа – само с нокаут
Бо Никал прие втори двубой в RAF само две седмици след дебюта си
Ислам Махачев: Джъстин Гейджи вече няма какво да доказва
Микропластмасата увеличава риска от автоимунни заболявания
Синдром на Шааф-Янг – рядко заболяване с прояви, напомнящи синдрома на Прадер-Вили
Експериментална дъвка намалява HPV и бактерии в устата
Фруктозата подпомага метастазирането рака на яйчниците
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар