Капитанът на Челси Джон Тери не изключи като вариант да спре с футбола след последния мач на тима за сезона през уикенда.
Бранителят започна като титуляр срещу Уотфорд и вкара едно от попаденията при успеха с 4:3.
Това бе негов първи старт във Висшата лига от септември месец насам.
"Знам, че казах, че искам да играя редовно, но не изключвам и в неделя да бъде последният ми мач и след това да сложа край на кариерата си", обяви той, цитиран от "Скай Спортс".
"Всичко зависи от това, дали ще получа някое добро предложение, което да преценя, че е правилно за мен. Ако това стане, тогава ще седна със семейството ми и ще помислим, и в крайна сметка ще вземем заедно решението".
"Никога не съм искал да бъда от играчите, които са в тежест на отборите си и стоят на пейката, и си взимат парите".
"Конте? Този човек се държа блестящо с мен. След като преди време реши да ме остави на пейката и да имам периферна роля, той ме дръпна настрани и ми обясни всичко. Беше напълно откровен с мен и аз оценявам това".
"Той просто ми каза, че дори и да тренирам здраво, ако отборът играе силно, трудно ще се преборя. В крайна сметка аз си стоях на пейката и се надявах да печелим, и се радвам, че станахме шампиони".








Ребъл Уилсън спечели дело за клевета, заведено от млада актриса
15 души пострадаха при сблъсък на трамваи в Ротердам (+СНИМКИ)
Демерджиев: България и Гърция затягат фронта срещу миграцията
Мартин Димитров: Ситуацията е тежка, ПБ ни вкарва в бюджетна криза
Tesla най-накрая пусна велосипед
Nissan Leaf получи „гореща“ версия Nismo
Промяна за историята – Германия се предаде на електромобилите
Това е новото Peugeot 208
Трилогия с Бетербиев? Има дата и място за следващия бой на Бивол
Кристиан Пренга: Антъни Джошуа не е най-добрият в тежка категория
Ризван Куниев: След победа в Абу Даби искам някой от водещите в тежка категория
Логан Пол се отказа от идеята за мач с Пади Пимблет
Д-р Елена Домусчиева: Хроничната венозна болест не бива да се подценява
ЕМА одобри първото лечение за невроповеденчески симптоми при синдром на Рет
Д-р Анастасия Коркова: Плуването може да доведе до отит
Йога по време на бременност и кога е подходяща
Коментари
Напиши коментар07:58 | 16 май 2017 г.
Напиши коментар