Завърналият се във Висшата лига Астън Вила продължи с покупките, като сега подсили атаката си с блазилеца Уесли Мораеш.
Наскоро клубът от Бирмингам купи Ануар Ел Гази за 8 милиона паунда, а сега се твърди, че трансферната сума е цели 22 милиона.
Във Вила смятат, че няма да има проблем футболистът да получи работна виза, тъй като е играл в Шампионската лига, което му дава предимство.
През миналия сезон 22-годишният Уесли вкара 17 гола за Брюж, където игра 4 сезона и помогна на отбора да спечели 2 титли на Белгия.
От Вила са проявили интерес и към друг атакуващ футболист – Саид Бенрама от Брентфорд, който вкара 14 гола през миналия сезон, но бързо са били отрязани от бившия тим на мениджъра Дийн Смит.








Хороскоп за 22 юни 2026: Добри новини и интересни срещи за зодиите
Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Моторист загина в Русе
Как да се предпазите от кърлежи това лято?
Ямал: Мечтал съм да бъда на Световното, последният турнир гледах от класната стая
Германия започва масова депортация на афганистанци
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар