Кристъл Палас излезе 4-и във Висшата лига, след като обърна с 2:1 Уест Хям в лондонското дерби на 8-ия кръг.
Развръзката бе драматична, тъй като победният гол на Орлите бе зачетен благодарение на ВАР и така хората на Рой Ходжсън вече имат 14 точки.
Иначе Себастиан Алер откри за Чуковете в 54-ата минута, завършвайки с удар отблизо страхотна отборна комбинация.
Гостите обаче изравниха малко по-късно, когато съдията отсъди дузпа за игра с ръка на Деклан Райс и Патрик ван Аанхолт не сбърка при изпълнението.
Драмата настъпи в 86-ата минута, когато Джордан Аю вкара, но попадението бе отменено поради засада, макар и да не стана ясно дали тя е отсъдена на нападателя или на Мартин Кели.
В крайна сметка ситуацията бе преразгледана и попадението се оказа редовно и така Палас измъкна успеха. В същото време серията на Уест Хям от 6 поредни мача без загуба приключи.








Забрана от ЕС: Край на пакетчетата захар, сосове и мини шампоани
Екстремни температури в Европа, очакват се до 42°C
Мартина Стефанова: България активно унищожава цялото си културно наследство
Бури и наводнения връхлетяха райони на Централна Европа
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейна Уайт за оплакванията на Алекс Перейра: Той не е човек, който търси оправдания
Джъстин Гейджи: Не мисля за отказване, а Топурия няма да получи незабавен реванш
Виктор Скерлев с бронз от Големия шлем в Монголия
Терънс Крауфорд не прие оправданията на Ерол Спенс за битката им през 2023 година
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар