Звездата на Астън Вила Джак Грийлиш поднови договора си с клуба за още 5 сезона, обявиха официално бирмингамци.
25-годишният халф бе спряган за доста силни клубове, сред които Манчестър Юнайтед и Арсенал, но в крайна сметка ще остане на „Вила Парк“ още няколко години.
Той пристигна в школата още като 6-годишно момче, като първо помогна за завръщането в елита, а след това и за оцеляването на Вила сред най-добрите, като вкара 8 гола през миналия сезон.
„Много съм щастлив, че ще продължа да бъда част от Астън Вила още дълго време. Това е моят клуб, моят дом и съм много щастлив тук. Собствениците ясно ми показаха, че са много амбициозни и че искат да инвестират в отбора. Предстоят ни вълнуващи времена и съм радостен, че ще бъда част от тях“ заяви Грийлиш.
И през това лято Вила инвестира доста пари в нови играчи, като вече привлече за рекордна сума нападателя Оли Уоткинс, като освен това договориха вратаря Емилиано Мартинес от Арсенал и атакуващия играч на Лион Бертран Траоре.







Иван Христанов се кандидатира за президент
Абсолютен рекорд: “Левски” ще продаде изцяло стадион “Васил Левски”
Латвия свали дрон, навлязъл във въздушното ѝ пространство
BYD готви суперкола за рекорд на „Нюрбургринг“
Porsche се отказва от основния си електрически модел
Шофьори борят новите технологии с тиксо и стари автомобили
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Дмитрий Бивол може да защитава титлите си срещу британска звезда
Шон О’Мали се заяде с Иън Гари преди битката с Махачев
Махачев хвърли ръкавицата на Макгрегър: Разбира се, че ще се боксирам
Едсън Барбоза не мисли за пенсиониране: Фокусът ми е само върху битката
Контактен дерматит през лятото, свързан със слънцезащитни продукти
Кога лабораторните резултати при бъбречна колика пропускат инфекция?
Ласа треска – ендемичната хеморагична треска на Западна Африка и разликите ѝ с Ебола
С помощта на ИИ се създадоха бактериофаги срещу резистентни бактерии
Коментари
Напиши коментар19:58 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар