Новакът във Висшата лига Уест Бромич ще подсили атаката си с нападателя на Хъдърсфийлд Карлън Грант.
Дроздовете приеха да платят около 15 милиона паунда за играча, който в четвъртък ще премине медицински тестове на „Дъ Хоуторнс“.
Двата клуба преговаряха за футболиста от известно време, като Албиън ще даде по-голямата част от сумата на различни вноски в бъдеще.
Грант ще бъде 9-ото ново попълнение за Уест Бромич след завръщането на отбора в елита и бе една от топ-целите на мениджъра Славен Билич.
Той е на 23 години, като през миналия сезон отбеляза 19 гола в 44 мача за Териерите, като се разписа и при успеха с 4:2 над Албиън.
Иначе нападателят е продукт на школата на Чарлтън, за който вкара 21 гола в 98 участия преди да бъде купен от Хъдърсфийлд.
Дроздовете спечелиха 1 точка от първите си 4 мача във Висшата лига, като тя бе в двубоя срещу Челси, в който водеха с 3:0 на почивката, но сблъсъкът завърши 3:3.








Изтекъл срок и редица нередности: БАБХ иззе близо 5 тона храни
Георги Неделчев: Ако Майкъл Джексън беше жив, щеше да е най-популярният човек онлайн
Никола Цолов завърши девети във Формула 2 за Гран при на Австрия
Отнето предимство: Кола се преобърна при катастрофа в София
Халкидики привлича чужди купувачи с луксозни ваканционни имоти
Световната купа "Варна" 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Виктор Скерлев спечели бронз в Китай
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар