Кристъл Палас срази Лийдс с 4:1 и записа 4-а победа във Висшата лига, за да увеличи актива си до 13 точки.

Орлите поведоха с първия гол на Скот Дан от 2017-а, когато защитникът се разписа с глава в 12-ата минута.

В 22-ата Еберечи Езе отбеляза страхотен гол благодарение на свободен удар, а Патрик Бамфорд върна интригата, след като преди това негов гол бе отменен заради спорна засада.

Малко преди паузата обаче, Елдер Коста имаше нещастието да си отбележи автогол, което върна спокойствието при лондончани, които след почивката вкараха още един гол чрез Джордън Аю.

Лийдс владееше повече топката, но допусна втора поредна загуба със сериозното 1:4 и остава с 10 точки, като Марсело Биелса определено ще има върху какво да помисли.