Дарби Каунти продължи възхода си при Уейн Руни и победи силния тим на Суонси в мач от 19-ия кръг на Чемпиъншип.

Овните имат 2 победи и 4 равенства от идването на най-добрия реализатор на Англия начело на отбора, макар че официално позицията заема Лиъм Росиниър.

С успеха тимът вече има 16 точки и макар да остава в зоната на изпадащите е с равни показатели с Нотингам и Родъръм, така че определено целта е изкачване в таблицата.

Колин Казъм-Ричардс откри преди да са изминали и 5 минути с удар отблизо, а полякът Камил Юзвяк удвои с хубав изстрел от 15-16 метра, за да отбележи първия си гол за отбора в 37-ата минута, като по този начин Дарби вкара повече от веднъж за първи път през кампанията.

Освен това Овните запазиха 4-а поредна суха мрежа, така че сериозното подобрение в защитата също е налице.

Норич се върна на върха в класирането след 2:1 над Рединг, като има 40 точки и води пред Борнемут 37, Уотфорд 34, Суонси и Рединг по 32, а топ 6 завършва Брентфорд, който е с 32.