Джеймс Мадисън се завръща за Лестър, след като вече тренира нормално и ще бъде на линия за сблъсъка с Манчестър Сити в събота.
Полузащитникът получи контузия в хълбока на 21 февруари в мача срещу Астън Вила и пропусна двубоите на Лисиците през март, но вече е възстановен.
„Това е страхотна новина. Ясно е, че няма да бъде готов на 100% по отношение на игровия си ритъм, но е прекрасно, че всичко с травмата му наред. Напоследък вдигна натоварването, не усеща болка и изглежда много добре. Надяваме се, че ще остане здрав до края на сезона“ заяви мениджърът Брендън Роджърс.
Лестър продължава да бъде в топ 4, след като в отсъствието на Мадисън Келечи Ихеаначо излезе на сцената и реализира серия попадения, за да може отборът да има 6 точки повече от 5-ия Уест Хям преди решителните кръгове от шампионата.
„Просто мислим само за следващия мач. Момчетата са страхотни, защото запазиха фокуса си и играят много добре. Да видим докъде ще стигнем, но целта е да сме в топ 4“ добави босът на Лисиците, чийто тим срази Сити с 5:2 през септември, но сега Гражданите са съвсем различен тим, който марширува към титлата.








Скариди с бяло вино и чесън - лесна и ароматна рецепта
Жълт код за опасно горещо време в 14 области на България
"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
Николай Василев към властта: Некадърност, страх и мързел! Изхвърлете този бюджет
7 знака, че живеете в „тих развод“
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:22 | 23 апр 2024 г.
04:17 | 8 апр 2021 г.
01:22 | 7 апр 2021 г.
Напиши коментар