Богаташите от Нюкасъл вече се подготвят за зимния трансферен прозорец.
Exclusive: Newcastle United’s new owners confident they will be able to move swiftly in January transfer window to land targets - and have not encountered any reluctance from rival clubs to do business with them | @LukeEdwardsTele https://t.co/p8NKflYdos
— Telegraph Sport (@TelegraphSport) December 2, 2021
Според The Telegraph "свраките" искат да се подсилят на всички позиции, но приоритет са защитата и халфовата линия, за където се спрягат един куп имена, сред които и Аарън Рамзи от Ювентус.
Шефът на скаутския отдел вече е предоставил списък с футболисти на мениджъра Еди Хау и имената ще бъдат допълнително обсъдени.
Добавя се, че Нюкасъл няма строго определен бюджет за селекция, а финансирането на всеки трансфер ще се разглежда индивидуално. Ако отговорните специалисти преценят, че дадената цел е готова незабавно да подсили отбора, няма да има пречки за привличането му, но януари няма да се правят гръмки сделки.
В същото време от клуба още отказват да си сътрудничат с агенти и агенции, които вече се опитват да наложат услугите си. Очаква се Нюкасъл бързо да привлече желаните играчи, въпреки че още няма спортен директор.
В класирането отборът е на последното 20-то място с едва 7 точки от 14 кръга и още няма победа. Точно над чертата на изпадащите е Уотфорд с 13 т.
Снимка: БГНЕС







Комета може да крие тайната за произхода на живота
Някои китайски марки коли ще изчезнат от пазара в Европа
Съвети за хранене през зимата
Баница с ориз, спанак и подправки
Франция представи мощна нова система за борба с дронове
Откриха нови доказателства за селективен канибализъм сред неандерталците в Европа
Мутация на грипа във Великобритания може скоро да дойде у нас
Пет от най-странните жабки в серийни автомобили
Първото BMW M се продава
Опасно ли е поставянето на калъфи върху седалки с подгрев
Volkswagen вкарва три модела в сервизите заради проблеми с безопасността
Секси мацка от ММА се съблече за Playboy + СНИМКИ
Стоян Гочев след наградата „Ярка победа“ на „Златен пояс“ 2025: Няма грозна загуба
Кубрат Пулев пристигна в Дубай, обеща здрав бой с руснака Мурат
Едуард Алексанян за SENSHI 29: „Tази победа е за семейството ми!“
Холтерите като устройства за дистанционен мониторинг
Хранителен режим при атеросклероза
Как влияе на психиката работата от вкъщи?
Инсулинова резистентност и метаболитен синдром – как са свързани?
Коментари
Напиши коментар11:41 | 24 апр 2024 г.
06:45 | 3 дек 2021 г.
Напиши коментар