Джеймс Мадисън стресна Лестър, след като припадна малко след влизането си в игра през второто полувреме при победата над Рандерс с 4:1 в плейофите на Лигата на Конференциите.

Атакуващият халф се строполи на земята без да е имало съприкосновение със съперник и накара лекарите на Лисиците тичешком да му окажат помощ.

Той бе в съзнание, като успя да се изправи на крака и да напусне терена сам, а след мача мениджърът Брендън Роджърс обясни, че първоначално му е прилошало, но вече е добре.

Английският тим взе солиден аванс преди реванша, след макар че на почивката резултатът бе 1:1. Вилфред Ндиди откри в средата на първата част след пас на Лукман, но малко преди паузата датчаните изравниха.

Скоро след подновяването на играта обаче, Харви Барнс вкара за 2:1, а в 54-ата минута Патсон Дака реализира след  добавка. Киърнън Дюксбъри-Хол направи успеха още по-сериозен в 74-ата минута след нова асистенция на Лукман.