Кристиано Роналдо ще пропусне градското дерби на Манчестър между Юнайтед и Сити заради контузия в бедрото и така Ралф Рангник започна без чист нападател в мача.
Още вчера имаше слухове, че португалецът няма да играе и в крайна сметка това бе потвърдено и от стартовите състави. Той обаче така или иначе не бе във форма.
Единсон Кавани също липсва за Червените дяволи, а Маркъс Рашфорд бе на пейката, така формацията на Юнайтед бе доста интересна. В състава не бяха също така Рафаел Варан и Люк Шоу заради Ковид.
„Решихме да бъдем максимално компактни и да се стремим да играем бързо и пак да създаваме положения” обясни Рангник преди сблъсъка.
При Сити също се наблюдаваше нещо подобно с Марез, Фодън и Грийлиш в атака, като присъствието на англичанина сякаш бе изненадващо. Джон Стоунс замени контузения Рубен Диаш и партнираше на Лапорт в центъра на защитата.
Мачът е много важен и за двата тима, след като Гражданите се борят за титлата, а Юнайтед за място в Топ 4.
Стартовите състави:
Манчестър Сити: Едерсон, Кансело, Лапорт, Стоунс, Уокър, Родри, Бернардо, Де Бройне, Марез, Фодън, Грийлиш
Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Уан-Бисака, Линдельоф, Магуайър, Телеш, Мактомини, Фред, Еланга, Фернандеш, Погба, Санчо







Жестоко убийство с метална тръба в Монтана
Брокери: До 10% покачване на цените на жилищата тази година
Силяновска също се обади за промяната на Конституцията
4 грешки при приготвянето на смути
Новият коз на Mazda: Самозареждащи се хибриди
BYD променя подхода си към Европа
Защо новите накладки вече се износват по-бързо
Най-скъпо не означава най-добро – японците отново печелят
Георги Мърков-младши е европейски шампион!
Бруно Газани се изправя срещу Айсам Чадид в първия етап на SENSHI Grand Prix
Кабайел вярва, че мач с Усик в Германия ще бъде огромен успех
Бруно Газани: „SENSHI Grand Prix може да бъде най-силният турнир в категория до 70 кг“
Ново име на синдрома на поликистозните яйчници цели по-добра диагноза за милиони жени
Как се променя мозъкът на майката по време на бременност?
Инфекциозни обриви в детска възраст – морбили
Рискът от хантавирус в България остава много малък
Коментари
Напиши коментар13:48 | 24 апр 2024 г.
21:52 | 6 мар 2022 г.
21:10 | 6 мар 2022 г.
20:39 | 6 мар 2022 г.
20:10 | 6 мар 2022 г.
19:37 | 6 мар 2022 г.
18:39 | 6 мар 2022 г.
18:32 | 6 мар 2022 г.
18:21 | 6 мар 2022 г.
18:13 | 6 мар 2022 г.
Напиши коментар