Лийдс спря серията си от 6 поредни загуби във Висшата лига след драматично 2:1 над Норич, което отдалечи тима на 4 точки от зоната на изпадащите. Това бе първи успех и за новия треньор Джеси Марш.
Родриго откри за домакините в 14-ата минута след удар и рикошет в Бен Гибсън, въпреки че гостите протестираха за засада на Патрик Бамфорд. Емоциите настъпиха в самия край.
Домакините пропуснаха серия положения и удариха греда преди в 75-ата минута гостите да получат дузпа. Последва обаче преразглеждане от ВАР и реферът отмени решението си, което едва не доведе до сбиване.
След нова греда за Рафиня в 91-ата минута Канарчетата изравниха, след като Теему Пуки намери Кени Маклейн и той вкара отблизо. В 94-ата обаче, Рафиня се измъкна, преодоля вратаря и върна към Гелхард, който вкара за 2:1. В 96-ата минута Пуки пропусна от близо да изравни за 2:2.
В друг мач Уест Хям надви Астън Вила с 2:1 и запази шансове за Топ 4, увеличавайки актива си до 48 точки. Украинецът Андрий Ярмоленко влезе от пейката и откри в 70-ата минута, след което посочи към небето и се разплака. Пабло Форналс направи 2:0 в 82-ата минута, като и при двете попадения асистенциите бяха на Саид Бенрама. Джейкъб Рамзи върна един гол, но той не бе достатъчен за Вила.








"Децата за мир на планетата": Посланието на тазгодишната Асамблея на мира
ЧСИ предлагат: Да се въведе доброволно извънсъдебно събиране на вземания
Димитър Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Евертон Бала спаси "Левски" от загуба срещу "Ботев" (Враца)
Нощни акции срещу шума в София, ще проверяват обекти след 23:00 часа
3 храни, които да не ядете след изтичането на срока на годност
Цветанов за "Баба Алино": Всичко е станало със съгласието на тогавашния премиер
Вучич на митинг в Белград: Това са последните ми дни и седмици като президент
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Физиев с брутален нокаут в Баку
Шара Булет оцеля след нокдаун и пречупи Мишел Перейра в Баку
Матеус Камило с гръмка победа над Садихов пред родната му публика
Станислава Атанасова със сребро на европейското по сумо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар