Нападателят на Тотнъм Хюн Мин Сон очаквано остана доволен, след като снощи избухна с хеттрик за 14 минути, за да прекъсне серията си от 8 поредни мача без попадение.
При това срещу Лестър кореецът влезе от пейката, но се развихри, като отбеляза със страхотни удари с десния и левия крак, а след като негов гол бе отменен, ве пак оформи хеттрика си, изведен на добра позиция.
„Разбира се, че бях разочарован от представянето си в предишните мачове, защото знам, че мога да се справя много по-добре и то след като отборът играеше толкова добре. Завършващите ми удари не се получаваха, а и нямах късмет в някои ситуации. Знаех обаче, че головете ще дойдат и не бях притеснен особено за това” заяви Сон.
„Естестено съм доволен, че най-накрая вкарах. При отменения ми гол бях сигурен, че съм в редовна позиция. Радвам се, че помогнах на тима и ще замина за националния отбор с увеличена енергия. Въпреки трудностите обаче, от отбора ме подкрепяха страхотно, за което съм много благодарен” добави той.
Нападателят обаче получи известни критики от феновете след мача, заради сдържаното си поведение след головете. Обикновено силно емоционален, този път Сон бе доста обран в поведението си, вероятно защото не стартира.
Мениджърът Антонио Конте пък се пошегува, че може би трябва да повтори този си подход и в следващите мачове, след като италианецът го остави извън титулярите, а той влезе от пейката, за да наниже 3 гола.








От Helpbook: До 3 през нощта не спира музиката от AURA Festival до летище София
Рецепта от тефтера на баба: Пилешки плетеници
Жена падна в необезопасена шахта и загина
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Проверките по морето започнаха, има и нарушения
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Майлс Симсон: Победата в SENSHI Grand Prix би означавала всичко за мен
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар02:30 | 24 апр 2024 г.
12:21 | 18 сеп 2022 г.
Напиши коментар