От Манчестър Юнайтед посветиха едва 81 думи за сбогуване с Кристиано Роналдо, който си тръгна от „Олд Трафорд“ след доста сериозен скандал миналия месец.
Дълго интервю, в което португалецът „наплю“ сериозно както клуба, като и мениджъра Ерик тен Хаг, доведе до раздялата по взаимно съгласие.
Преди мача срещу Бърнли от турнира за Купата на Лигата, от Юнайтед все пак отделиха кратък текст в програмата си за сблъсъка свързан с Роналдо, в който се казва следното:
„Кристиано Роналдо напусна клуба по взаимно съгласие миналия месец. Португалската суперзвезда реализира 145 гола в 436 участия за два периода в клуба, като ни помогна да спечелим 3 титли от Висшата лига, една ФА Къп, 2 Купи на Лигата, Шампионската лига и световното клубно първенство. Също така Роналдо спечели Златната топка за 2008-а. В своето изявление на 22 ноември клубът отчете своята благодарност заради огромния принос на Кристиано и желаем всичко най-хубаво на него и семейството му“.
Мениджърът Ерик тен Хаг обаче, не отдели нито дума по отношение на Роналдо, като предпочете да коментира лагера на отбора в Испания и представянето на националите от отбора на световното първенство, без изобщо да спомене името на нападателя.








Първи протест срещу кабинета "Радев": "Оставка" (СНИМКИ)
"Тук не е Москва": Стотици граждани искат оставката на кабинета "Радев"
Пламен Донев: Данъчните оценки трябва да се доближат до пазарните цени
Протест в София против кабинета "Радев": "Оставка“, "Тук не е Москва" СНИМКИ
Абровски: 170 млн. евро компенсации ще получат земеделците заради войната в Иран
БАБХ спря близо 5 тона храни при проверки в страната
Велев: Държавата дава заплати независимо от качеството и количеството на труда
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Citroën превърна C3 Aircross в подводница на колела
Изненада: Ford оглави класация за качество
Рико Верховен поиска реванш с Усик: Време е за последния танц
Еди Хърн: Започва нова ера в тежка категория
Световната купа „Варна“ 2026 събира 437 млади каратеки от 25 държави на 7 юли
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар16:55 | 24 апр 2024 г.
17:11 | 25 дек 2022 г.
17:09 | 25 дек 2022 г.
16:50 | 25 дек 2022 г.
16:48 | 25 дек 2022 г.
16:40 | 25 дек 2022 г.
16:36 | 25 дек 2022 г.
12:04 | 22 дек 2022 г.
10:11 | 22 дек 2022 г.
10:10 | 22 дек 2022 г.
Напиши коментар