Фулъм и Уулвърхемптън откриха с равенство 1:1 25-ия кръг във Висшата лига, като развръзката изглеждаше логична с оглед на показаното.

Пабло Сарабиа откри за Вълците в 23-ата минута след хубава асистенция на Хименес и реализира първото си попадение за английския клуб. Малко преди това той бе пропуснал друга добра ситуация.

В 64-ата минута обаче, Мейнър Соломон възстанови равенството за лондончани с отличен удар в далечния ъгъл. Така израелецът, който влезе от пейката на почивката, се разписа във втори пореден мач.

В добавеното време Карлос Винисиус бе на път да донесе победата на Котиджърс, когато стреля с глава при едно центриране, но Жозе Са успя да отрази и така запази точката за отбора си.

Точката е добра за Уулвърхемптън, който опитва да се отдалечи от опасната зона и вече е с актив от 24 пункта, 4 над опасната зона преди останалите мачове. Фулъм има 39 и пропусна да се изравни с 5-ия Нюкасъл.