Мениджърът на Фулъм Марко Силва призна, че не е видял страхотния гол на Жоао Палиня, с който тимът поведе, а след това и победи Лийдс с 2:0, за да стигне за първи път до 1/4финалите за ФА Къп от 13 години насам.

Португалецът реализира с отличен удар от около 30 метра, а след почивката Мейнър Соломон се разписа в 4-и пореден двубой, за да могат лондончани комфортно да се справят със съперника.

Босът на Котиджърс обаче разкри, че в момента на попадението е разговарял с 4-ия съдия и е пропуснал великолепния удар на халфа.

„Не видях гола. Говорих с четвъртия съдия по същото време, тъй като исках нарушение и точно тогава не гледах какво се случва на терена. Хубаво е, че победихме, защото имаме големи амбиции за турнира, но разбираме добре, че не сред фаворитите“ заяви Силва.

Палиня, който е ключова фигура за Фулъм, който върви отлично и във Висшата лига, ще бъде обаче аут за следващите два мача от първенството, заради натрупани 10 жълти картона.