Крис Ууд влезе от пейката, за да се превърне в герой за Нотингам, носейки победата с 2:1 над Шефилд Юнайтед в първия мач от 2-ия кръг във Висшата лига.

Преди това Тайо Ауоний бе дал аванс на Форест още преди да са изминалия и 3 минути след попадение с глава, разписвайки се във втори пореден мач, след като преди седмица вкара и на Арсенал.

Ако се върнем и към миналия сезон нападателят вече е отбелязал в 6 поредни мача за Нотингам, с което изравни клубния рекорд на Стан Колимор.

Густаво Хамер обаче изравни малко след почивката след отличен удар и върна надеждите на Остриетата, които след това доминираха, но не успяха да стигнат до ново попадение.

Стив Купър пусна Ууд и той не го разочарова в 89-ата минута, възползвайки се от ново отлично центриране на Серж Орие, който преди това бе подал и за гола на Ауоний, за да донесе победата на отбора си и първите 3 точки за сезона. Шефилд Юнайтед пък загуби и втория си мач за кампанията.