С голове дълбоко, дълбоко в добавеното време, Тотнъм надви Шефилд Юнайтед с 2:1 в изключитечно драматичен двубой от Висшата лига.

Бразилецът Ричарлисон, който призна, че има нужда от психолог заради головата си суша, се превърна в герой, след като влезе от пейката.

Шпорите бяха изправени пред загуба, след като Густаво Хамер даде аванс на Остриетата в 73-ата минута, когато след силен тъч отбеляза с остър удар.

Натискът на домакините не даваше резултат. Ричарлисон се появи в 80-ата минута, а в 87-ата попадение на новото попълнение Бренан Джонсън бе отменено поради засада.

Шпорите обаче дочакаха своя шанс в добавените 12 минути. В 98-ата бразилецът засече с глава центрира от корнер и изравни, а 2 минути след това подаде на Деян Кулушевски, който със силен удар прати топката в мрежата и донесе победата.

Така Тотнъм събира 13 точки от 5 мача след четвъртата си победа, докато Шефилд Юнайтед ще трябва да почака още за първите си 3 точки в елита през сезона.