Черногорецът Милутин Осмажич остави Престън на върха в Чемпиъншип, след като донесе победата над Бирмингам с 2:1 в мач от 7-ия кръг.

Гостите стреснаха лидера, когато поведоха чрез Джей Стейнсфилд малко след почивката, но в 51-ата минута Кристиан Биелик изравни, отклонявайки с глава центриране в собствената си врата.

В 67-ата минута Осмажич направи обрата пълен след удар отблизо и така Престън остана единственият тим без загуба в шампионата, като има 6 победи и общо 19 точки от първите си 7 мача.

Ипсуич остана на точка от лидера, след като нанесе трето поредно поражение на Саутхемптън. Омари Хъчинсън, който играе  в тима под наем от Челси, донесе успеха, за да могат Трактористите да запишат 4-и пореден успех.

Ето и останалите резултати: КПР – Суонси 1:1, Кардиф – Ковънтри 3:2, Шефилд Уензди – Мидълзбро 1:1 (и двата отбора все още нямат победа), Бристъл Сити – Плимут 4:1.