Лестър се върна на върха в Чемпиъншип след обрат срещу Милуол и победа с 3:2 у дома в мач от 21-ия кръг.

Лисиците имат точка повече от Ипсуич – 52 срещу 51, докато третият Лийдс е с 41, така че двата отбора остават с комфортен аванс в челото.

Успехът срещу лондончани не дойде никак лесно и домакините се нуждаеха от 3 гола след почивката, след  като още в 10-ата минута Том Брадшоу бе извел гостите напред.

В 48-ата минута Яник Вестергор обаче изравни след удар с глава, а малко по-късно Патсон Дака реализира отблизо, за да направи обрата пълен. Рикардо Перейра реализира с удар от границата на наказателното поле и рикошет за 3:1 в 78-ата минута, а в добавеното време Кевин Нисбет оформи крайния резултат.

Победителите бяха без Джейми Варди, който бе с проблем в коляното и болния Келечи Ихеаначо, но все пак вкараха 3 попадения. Милуол пък има едва един успех в 11 срещи и е само на точка над опасната зона.