Бъдещето на Дейвид Мойс в Уест Хям не изглежда никак розово и в Англия твърдят, че в клуба вече имат списък с потенциални заместници на наставника.
Феновете не са доволни от представянето, въпреки че миналата година Чуковете спечелиха Лигата на Конференциите, а през този сезон отборът е в горната половина на класирането.
Напоследък обаче резултатите не са добри, отборът е в серия от 8 поредни мача без победа, а загубата от Арсенал с 0:6 бе абсолютна катастрофа, което вбеси още повече почитателите и накара шефовете да започнат да се оглеждат за нов мениджър.
Според „Дейли Мейл“ списъкът с кандидати вече включва Юлен Лопетеги, Стив Купър и Греъм Потър, които в момента са свободни, като особено последният изглежда доста добър вариант предвид добрата си работа в Брайтън, макар че след това в Челси нещата не се получиха.
Все пак на този етап се счита, че Мойс ще завърши сезона и след това ще се вземе окончателно решение за бъдещето му, но все пак промяната е много вероятна и нищо чудно още отсега шефовете да уредят готов заместник на шотландеца.








Църковен празник на 2 юли: Не тръгвайте на дълъг път и не бъдете мързеливи
Времето в четвъртък: Дъждовно и облачно с температури до 37 градуса
ЕС отмени митата върху вноса за американски промишлени стоки
Джокович разгроми Циципас и е на третия кръг на Уимбълдън
Мащабна руска атака по Киев, има загинали и ранени, Полша вдигна изтребители
Наследникът на дизела: Може ли HEV да е добър и на дълъг път?
Lamborghini представи най-мощния SUV в историята си
Toyota влиза в бизнеса с летящи коли
Audi A4 получава нова платформа и физически бутони
Али Юзеир преди SENSHI 32 Grand Prix: Ще дам всичко от себе си, за да стана шампион!
Хабиб разкри: Следващият мач на Умар Нурмагомедов ще бъде главно събитие
Джъстин Гейджи: Топурия може да победи всеки в лека категория
И Цветомир Вълков стана европейски шампион, България завърши с 4 медала
Протективни медикаменти при хронично бъбречно заболяване
Министерският съвет одобри бюджета на НЗОК за 2026 г. и прие отчетите на Kасата за 2025 г.
Стартира спешна дарителска кампания за новородените в болница „Шейново“
Министерството на здравеопазването отпуска 240 нови стипендии за специализация в дефицитни медицински направления
Коментари
Напиши коментар03:20 | 24 апр 2024 г.
11:29 | 20 фев 2024 г.
Напиши коментар