Бившият национал Скот Паркър е новият мениджър на изпадналия от английската футболна Висша лига Бърнли, съобщи италианският журналист Фабрицио Романо. Той наследява на поста Венсан Компани, който напусна през май, за да поеме германския гранд Байерн Мюнхен.
Финансовите условия в договора на Паркър не съобщават, но основната му цел ще бъде да върне отбора в Премиършип още през следващото лято.
За последно бившият халф беше начело на Брюж (Белгия), като спечели едва 2 от 12 мача, след което беше уволнен. Водил е още съставите на Фулъм и на Борнемут, който напусна след скандал с ръководството.
43-годишният Паркър е бивш футболист на Чарлтън Атлетик, Норич, Челси, Нюкасъл Юнайтед, Уест Хям, Тотнъм и Фулъм. Има изиграни 18 мача за националната селекция на родината си.








Филипински вярващи отбелязаха Свети Йоан Кръстител с кален ритуал (СНИМКИ)
САЩ поставиха условие пред България за отпадането на визите
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
Шампионът по гимнастика Еди Пенев разкрива, че е гей
Две жени и мъж са намерени мъртви в общежитие в Угърчин
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Махачев: Гари бяга и кара съперниците си да го преследват
Турки Алалших разкри тревоги за здравето си
Физиев: Победата на Гейджи над Топурия ме мотивира
Мераб Двалишвили търси нов треньор по борба
Хранителен режим при жлъчнокаменна болест
Условията, в които живеем, могат да влияят на скоростта, с която остаряваме
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар