Мениджърът на Астън Вила Унай Емери призна, че равенството срещу Манчестър Юнайтед е било справедливо.
Мнозина очакваха бирмингамци да сразят съперника и така главата на Ерик тен Хаг да падне, но сблъсъкът завърши 0:0.
„Не е най-добрият резултат, но не е и най-лошият. Предвид играта през цялото време на отборите смятам, че развръзката е справедлива“ заяви Емери.
„В края имахме 2 положения и може би това бяха ключовите моменти, които можеха да ни донесат победата. Пропуснахме ги, а и като цяло ни липсваше енергия. Все пак съм доволен. След почивката коригирахме някои неща и контролирахме ситуацията по-добре“ добави той.
Равенството остави Астън Вила на 5-о място с 14 точки, на 4 от лидера Ливърпул. Победата щеше да прати тима една позиция по-нагоре в подреждането.








Проучване: Прекомерната употреба на AI чатботове отслабва критичното мислене
Рецепта за лятна салата капрезе
3 зодии привличат финансов успех на 20 юни 2026
Ходенето по срещи плаши Джейсън Съдейкис
Медиците да пестят от сапун и тоалетна хартия
Костадинов: Срам ме е, че Коцев управлява Варна
Ford изтегля европейски модели заради риск от пожар
Porsche направи юбилейно 911
Запалена цигара взриви автомобил
Volkswagen съкращава гамата си, както и хиляди служители
Александър Шлеменко спря Никола Дипчиков на ACA 204
Българският бокс с четири ключови битки в събота
Жулиен Риков и Али Юзеир излизат за победа на SENSHI 32 Grand Prix
Роселин Бачевски си гарантира медал от Европейската купа в Чехия
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар11:00 | 7 окт 2024 г.
Напиши коментар