Нотингам продължава със сензационното си представяне през този сезон във Висшата лига, като надделя над Евертън с 2:0 като гост и излезе на второ място в класирането на 5 точки след лидера Ливърпул, който има два мача по-малко.
Новозеландецът Крис Ууд изведе Форест в резултата в 15-а минута, а след почивката Морган Гибс-Уайт затвърди успеха с второ попадение.
Тотнъм изпусна победата дома срещу Уулвърхямптън, като водеше с 2:1, но три минути преди края Йорген Ларсен изравни за Уулвс.
"Вълците" поведоха още в 7-а минута с гол на корееца Чи-Чан Хуан, но Тотнъм успя да обърне развоя на мача. Родриго Бентанкур изравни в 12-а минута, а малко по-късно звездата на "шпорите" Хьон-Мин Сон пропусна дузпа. В добавеното време на първата част Бренън Джонсън реализира и изведе Тотнъм напред в резултата, но отборът от Северен Лондон не успя да задържи аванса си и няма победа вече в три поредни мача в шампионата.
В битката в долната половина на таблицата Кристъл Палас извоюва ценна победа с 2:1 срещу последния Саутхямптън, който допусна втора поредна загуба при новия мениджър Иван Юрич. "Светците" поведоха с гол на Тайлър Диблинг, но Палас обърна след попадения на Чалоба и Езе.
С победата Палас се изкачи на 15-о място с 20 точки, докато Саутхямптън остава на дъното с 6 точки и само чудо може да спаси тима от изпадане в Чемпиъншип.








Как бактериите в червата влияят на апетита и теглото
От Helpbook: До 3 през нощта не спира музиката от AURA Festival до летище София
Рецепта от тефтера на баба: Пилешки плетеници
Лайънъл Ричи отлага концерти заради заболяване
Жена падна в необезопасена шахта и загина
Тръмп пусна нов US паспорт със собствена снимка
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Майлс Симсон: Победата в SENSHI Grand Prix би означавала всичко за мен
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар