Бившият защитник на Ливърпул Джейми Карагър коментира работата на мениджъра на Нюкасъл Еди Хау, след като „свраките“ победиха с 2:1 Ливърпул във финала за Купата на Лигата.
„Хау свърши блестяща работа. Мисля, че е истински професионалист. Не е добре, че в националния отбор на Англия няма английски треньор. Когато позицията стана свободна, казах, че Еди Хау е най-добрият вариант.
Под негово ръководство Нюкасъл се превърна във физически силен отбор, но те запазиха най-доброто за финала. Това не беше най-добрият футбол, но голяма част от него вероятно беше похват на Нюкасъл. На предната тройка на Ливърпул им липсва скорост. Това не бе техният ден, всичко е дело на Нюкасъл. Стандартни положения, игра в центъра на терена и темпо. Ливърпул не можа да се справи с това“, казва Карагър, цитиран от Sky Sports.
Нюкасъл спечели първия си трофей от 1955 г. насам. Тогава отборът спечели Купата на ФА.








Путин се срещна с Лукашенко, Зеленски призова за мир след нови жертви в Украйна
Късна емисия
Забраниха движението в район на Халкидики заради риск от пожари
Крим е катастрофа за Путин: Перлата на Руската империя се превърна във военна зона
Тенденции при грима за лятото
Мащабна полицейска операция се провежда на територията на община Несебър, има задържани
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Усик изненадващо оваканти трите шампионски пояса
Фабиан Лорито срещу Давид Сабо-Тот в Grand Prix битка за титлата до 85 кг
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар