Съкрушеният халф на Тотнъм Джеймс Мадисън обеща да се върне на терена по-силен от всякога, след като претърпя успешна операция на предната кръстна връзка на дясното си коляно.
Мадисън получи сериозна контузия на коляното по време на предсезонния приятелски мач на Тотнъм с Нюкасъл в Сеул на 3 август. Това се случи месеци след като друг проблем с коляното извади Мадисън от мача на Тотнъм с Манчестър Юнайтед във финала на Лига Европа през май.
Играчът ще бъде дълго извън терените, но вярва, че ще заглуши онези, които се подиграват на нещастието му.
"Това е най-лошият момент в жевота ми“, написа вицекапитанът на Тотнъм Мадисън в X на фона на негова снимка в болнично легло, заобиколен от трите си деца.
"Сърцето ми е съкрушено от факта, че тази контузия се случи в този момент от кариерата ми. Със Суперкупата на Европа, сезонът във Висшата лига на хоризонта, вълнуващата кампания в Шампионската лига и годината на Световното първенство за Англия, всичко това се усеща много, много жестоко, но въпреки това операцията за реконструкция на предната кръстна връзка беше успешна. На всички мои близки приятели и семейство, вашата подкрепа и любов означават абсолютно всичко за мен. На тези от вас, които положиха всички усилия да ми пишат в социалните медии в подкрепа на мен и моето възстановяване, дори когато не се познаваме лично, ви оценявам повече, отколкото някога ще си представите, така че ви благодаря. И накрая, на тези от вас, които се съмняват, мразят и ми се подиграват. Вие наистина ме мотивирате до нива, за които не знаех, че имам в себе си, така че отново ви благодаря. Ще се видим отново.“
Очаква се Мадисън да отсъства от игра около девет месеца, но може да отнеме до година и половина, преди английският национал да се върне към предишното си най-добро ниво - след като той отбеляза 12 пъти в 45 мача за Тотнъм през сезон 2024-25.








"Черно море" привлече чуждестранен халф
Бащата на Сияна: Крият истината за трагичното ПТП на "Тракия" с деца
Космическият белег на близо 4 млрд. години: Учени изровиха най-стария кратер на Земята
Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Спецакция в Созопол, задържаха мъж с райски газ и кокаин
Четири от US самолетите отпътуваха от летище “Васил Левски”
Доказаха ли, че има живот на Марс?
Китайските производители отнеха големия коз на японците
Нови данъци и такси за паркиране трябва да изгонят SUV от градовете
Проблем за Chevrolet Corvette ZR1 - след 295 км/ч съсипва боята си
Смяна на предавки без връщане на газта - как е възможно?
Отложиха реванша между Флойд Мейуедър и Мани Пакиао
Ако Кубрат Пулев беше победил Мурат Гасиев, можеше ли да стане световен шампион?
Джон Джоунс посочи фаворита за Махачев – Гари
Джон Джоунс загатна за завръщане: Движа се така, сякаш никога не съм си тръгвал
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар