Дейвид Мойс бе със смесени чувства, след като Евертън направи 3:3 срещу Манчестър Сити в страхотен мач от Висшата лига.
Карамелите водеха с 3:1 до последните минути след обрат, но допуснаха гол 81 секунди след последното си попадение, когато Ерлинг Холанд вкара в 87-ата минута, а в 97-ата Жереми Доку оформи равенството.
„Ключов бе втория им гол, при който се защитавахме много лошо. В същото време обаче, през първото полувреме те ни надиграха и ако някой ни бе предложил този резултат, със сигурност щяхме да го приемем“ заяви Мойс.
„И все пак когато си водил с 3:1 малко преди края, няма как да не си разочарован. Точката срещу Ман Сити обаче, не е лоша. Имахме късмет, че изоставахме само с 0:1 на почивката и казах това на играчите. Това бе най-големият ни плюс. След това се подобрихме и аз съм много доволен от реакцията ни“ добави той. Евертън обаче е на 4 точки от 6-ия Борнемут и класирането за Европа става трудно.
„Ако бяхме спечелили щеше да е друго, но докато има шанс няма да се откажем. Трябва обаче да отдадем заслуженото и на Доку, чийто завършек бе отличен“ каза още Мойс, чийто тим допусна гол в края в трети пореден мач, като преди това падна от Ливърпул и Уест Хям.







Часът на закуската е решаващ за продължителността на живота?
Китайски родители плащат крупни суми, за да изпратят децата си в "лагери на лишенията"
Дефицит на внимание: Защо кратките видеа уморяват мозъка
Състоянието на норвежкия крал Харалд V се влоши
Четири дни кибератака: Ирански хакери удариха енергиен обект във Великобритания
Лавров: НАТО и ЕС няма да успеят да се дистанцират от помощта за Украйна
Зеленски: Украйна не е участвала в никаква операция, свързана със саботажа на "Северен поток"
Самолетът Ил-76 ликвидира основните огнища на пожарите в Сърбия
DIRAVI - забравеното инженерно чудо на Citroën
Джаз, наркотици и Ferrari: автомобилите на Майлс Дейвис
Lexus затвори глава от историята си - LC и V8 си отиват заедно
Всеки пети шофьор изключва система, която ще му спаси живота
5 неща, които трябва да знаете за Симеон Наковски преди дебюта му на SENSHI 33
БФ Таекуондо сключи партньорство с федерацията на Тибет
Валентин Борисов ще се бори в репешажите на Световното в Словакия
Иван Благоев в „Boec.bg“: Сумото в Япония е над всички останали спортове (ВИДЕО)
Български учени проучват растителна комбинация за метаболитно здраве
Ротавирус при децата – какво трябва да знаят родителите на бебета и малки деца
Безплатни прегледи при детски кардиолог в бургаската детска болница от 24 август
Безопасно ли е плуването за бременни?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар