Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Стеген е сред малцината губещи в лагера на "блаугранас" след вчерашната гръмка победа с 5:1 над Виляреал.

Германецът получи почивка от наставника Ернесто Валверде и под рамката на вратата започна Яспер Силесен, който играе само в турнира за Купата на Испания.

Преди срещата Тер Стеген беше единственият футболист в Ла Лига, който нямаше нито една пропусната минута в надпреварата този сезон. Няма друг играч, който да а записал пълни 90 минути в 35 мача преди това.

Също така Марк-Андре можеше да се похвали, че е взел пряко участие във всички победи на каталунския колос за последните два сезона. Това беше първата победа на "блаугранас" в Ла Лига без германеца за последните две години.