Осминафиналният мач-реванш на Шампионската лига между Барселона и Наполи на 18 март почти сигурно ще бъде отложен, прогнозира испанският вестник "Марка".
Тази седмица беше взето решение двубоят да се играе без публика на стадион "Ноу Камп", но плъзналият коронавирус в Италия и Испания доведе до взимане на спешни мерки срещу заразата и в двете страни.
Така два испано-италиански мача в Лига Европа бяха отменени. Това са двойките Севиля - Рома и Интер - Хетафе. Почти сигурно същата съдба ще има и срещата Барса - Наполи.
В реално време в Испания има 2277 заразени, от които 55 души са починали. На Ботуша положението е още по-страшно - 827 починали от 12 462 заразени.








Кейт Бланшет представи в ЕП регистър за защита от AI (+СНИМКИ)
Катастрофа с трима загинали затвори АМ "Тракия" край Ямбол
КЗК предложи 19 мерки за подобряване на конкуренцията при храните
Бил Гейтс разкри кои са трите жени, с които е имал сексуални афери
Петролът падна до 76 долара, колкото преди войната между САЩ и Иран
Две жени загинаха при катастрофа на пътя Айтос – Карнобат
Две деца и възрастен загинаха на АМ "Тракия", ТИР се вряза в тях
Над милион км без сериозни повреди - този път с MINI Cooper
Audi A3 получи двойно по-голям пробег на ток
Акционери в Nissan искат Карлос Гон обратно начело
Защо редовите 6-цилиндрови двигатели не стават за масови модели
Кетлен Виейра подписа с PFL
Голям шампион: Не отписвайте Конър Макгрегър срещу Холоуей
Хейни загатна за мегасблъсък с Жервонта Дейвис
Бен Уитъкър срещу Ричард Ривера за сребърната титла на WBC
6 ползи от хапването на череши
Как безопасно да постигнем равномерен тен през лятото?
Какво да ядем при подуване на корема?
10 ползи от разтягането всеки ден
Коментари
Напиши коментар02:42 | 13 мар 2020 г.
17:30 | 12 мар 2020 г.
15:55 | 12 мар 2020 г.
15:38 | 12 мар 2020 г.
15:06 | 12 мар 2020 г.
Напиши коментар