Пол Джордж все пак ще бъде част от Мача на Звездите в НБА, след като от лигата обявиха, че крилото на Олахома Сити ще замени сериозно контузения ДеМаркъс Къзънс.
Комисионерът Адам Силвър е избрал Джордж и поради факта, че играчът е имал най-много гласове сред треньорите, но те все пак не са му били достатъчни, за да попадне сред резервите.
„Разбира се бих искал да попадна в отбора при други обстоятелства, а не заради контузия на някой друг, но въпреки това съм щастлив и благодарен за тази възможност“ заяви Пол.
Другите конкуренти на Джордж бяха Крис Пол и Лу Уилямс. Той ще бъде част от отбора на ЛеБрон Джеймс, но треньорът на тима ще вземе решение кой ще стартира на мястото на контузения Къзънс.
Крилото за 5-и път ще участва в двубоя, след като през този сезон има средно по 21 точки, 5,5 борби, 3 асистенции и 2,2 откраднати топки средно на мач, а освен това стреля рекордните в кариерата си 42,6% от тройката.








СО: Въздухът в София е чист след пожара край "Люлин", няма да предприемаме мерки
Призив за помощ: Спасителят на Сашко от Перник пострада тежко при инцидент
Рецепта от тефтера на баба: Таратор
Цяла нощ издирваха второто изчезнало дете в р. Струма
СО: Въздухът в София е чист, насладете се на уикенда
Ferrari 550 с атмосферен V12 се завръща в нов вариант
Влогър изкупи 200 изоставени коли наведнъж
Tesla с 25% ръст на продажбите най-вече заради Европа
Деца превърнаха Ferrari за 530 000 долара в пързалка
Джордан Бъроуз дебютира в RAF срещу Шон Брейди
Уилям Скъл се завърна на победния път с успех в Германия
Усик преговаря със Zuffa Boxing за прощален мач срещу Дионтей Уайлдър
Лиъм Паро преговаря за шампионски мач срещу Мани Пакиао
Нискокалоричната диета може да помогне при заболявания на венците
Инфекциозни гастроентерити в детска възраст през лятото
Заболявания, които се подобряват от топлото време
Клинавче — народен лек за кръвно налягане и черен дроб
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар