Дуайт Хауърд вкара тройка, а ЛА Лейкърс постигна нова впечатляваща победа, като срази Юта със 121:96 в Солт Лейк Сити.

Центърът отбеляза от ъгъла в средата на последната четвърт, за да вдигне съотборниците си на крака.

Той завърши със 7 точки и 9 борби, като има 7 точни изстрела от дистанция в кариерата си. За сравнение гардът на Филаделфия Бен  Симънс отбеляза първите си 3 точки миналия месец.

Антъни Дейвис реализира 26 точки за калифорнийци, които предишния ден се справиха и с Денвър. ЛеБрон Джеймс добави 20 и 12 асистенции, за да може отборът да подобри баланса си до 19 победи и 3 загуби.

Лейкърс дръпнаха в края на първата четвърт, а след силна втора се оттеглиха на почивка при 65:47, след което запазиха контрола върху мача и до края не бяха притеснени.

Двубоят ще се запомни и с явни крачки на Краля, които обаче неочаквано бяха подминати от съдиите.