Нападателят Марко Ройс беше избран за най-добър футболист от своите колеги в Бундеслигата.
Капитанът на Борусия Дортмунд събра 31.4 процента от гласовете, след като вкара 17 гола през изминалия сезон и спечели сребърните медали с отбора си. Той заслужи приза за трети път след 2012-а и 2014-а година.
Лука Йович от Айнтрахт е втори с 20.9 процента, а Кай Хаверц от Байер Леверкузен остана трети с 12.4.
Ади Хютер от Франкфурт стана треньор на годината с 41.8 процента от гласовете. Той изпревари Флориан Кофелд от Вердер Бремен, който събра 15 процента.
Дебютант на годината е Джейдън Санчо от Дортмунд с 51 процента.








Съдът остави за постоянно в ареста Васил Филипов за катастрофата на "Челопешко шосе" с 4 жертви
"Хваща го за гушата и го хвърля": Очевидци разказаха за убийството на Лъвов мост (ВИДЕО)
Донев: Търсим равнопоставеност, без да орязваме доходите на държавните служители
Радев към учениците по природни науки: Бъдете всеотдайни и устремени
36 години по-късно: Йордан Цонев напуска политиката
Трагичен край: Фентанилът отне живота на млада майка, намерена неадекватна във Враца
Тейлър Суифт посвети специална песен на Травис Келси, ще я пее на сватбата
Tesla Model 3 на автопилот се вряза в къща и уби жена
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Над 200 боксьори от близо 60 клуба на ринга в Ботевград
Голям успех за България на "Ohrid Open 2026"
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Какво ни казват феталните движения?
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Коментари
Напиши коментар06:01 | 5 юни 2019 г.
21:42 | 4 юни 2019 г.
Напиши коментар