Черно море записа безпроблемна победа над Витоша Бистрица с 2:0 с две попадения на Радослав Василев през първата част. С успеха си "моряците" имат 34 точки в група А на втората осмица на ППЛ, колкото и отбора на Славия, но "белите" са с мач по-малко.

Първото сериозно положение в срещата бе за гостите в 10-та минута, когато Григор Долапчиев изпълни много опасно пряк свободен удар, но за късмет на домакините топката премина на сантиметри встрани от вратата. В 13-та минута Николай Минков стреля опасно по диагонал отляво, но вратарят на Витоша Николай Георгиев успя да избие топката.

Домакините откриха резултата в 19-та минута. Георги Илиев стреля от пряк свободен удар, топката се отби в страничната греда, а притичалият Радослав Василев с добавка вкара първия си гол в мача за 1:0. В 32-та минута Черно море удвои преднината си. Георги Илиев центрира в наказателното поле на гостите, а Радослав Василев с прецизен удар с глава вкара втория си гол в срещата за 2:0. В 38-та минута домакините можеха да вкарат трети гол, но след опасния и силен удар на Георги Божилов топката премина над вратата на Витоша.

През втората част двата отбора не успяха да създадат сериозни голови положения. В 89-та минута домакините можеха да вкарат нов гол, но вратарят на гостите Николай Георгиев успя да избие топката след опасен удар от дистанция на Мартин Минчев.

Черно море - Витоша 2:0
1:0 Радослав Василев - 19'
2:0 Радослав Василев - 32'

Черно море: Благой Макенджиев, Стефан Станчев, Радослав Василев, Георги Божилов /75-та мин. Атанас Зехиров/, Петър Витанов, Георги Илиев, Илиас Хасани, Даниел Димов, Юго Кононго /40-та мин. Мартин Костадинов/, Николай Минков /61-ва мин. Мартин Минчев/, Дани Кики

Витоша: Николай Георгиев, Тодор Гочев, Румен Гьонов, Петко Цанков, Георги Ангелов, Григор Долапчиев /68-ма мин. Даниел Пеев/, Орлин Старокин, Радко Мутафчийски, Лъчезар Котев, Ивайло Лазаров, Стефан Христов