Черно море постигна победа в първата си контрола от предсезонната подготовка. В мач, игран на стадион "Младост" във Варна, домакините победиха Черноморец Балчик с 4:2, след като на два пъти изоставаше в резултата.

Гостите откриха резултата в 8-ата минута с добро изпълнение на Цветан Илиев. В 23-ата минута Черно море изравни чрез удар на Георги Божилов от над 20 метра. В 26-ата минута Румен Александров от Черноморец проби отляво и с хубав удар отново изведе гостите напред в резултата. В 31-ата минута Пламен Димов от непосредствена близост изравни резултата - 2:2.

В началото на второто полувреме домакините поведоха за първи път в мача. В 53-ата минута Валентин Йосков проби отляво и с хубав удар вкара за 3:2. В 68-ата минута Лъчезар Йорданов вкара четвъртото попадение за Черно море.