Славия победи Черно море с 2:1 като гост във Варна. Отборът на домакините завърши мача с 10 души, след като в 74-та минута Радослав Василев получи втори жълт и съответно червен картон. С успеха си "белите" имат 13 точки в актива, докато Черно море е с 12 точки.

Първото сериозно положение в мача бе за домакините. В 4-та минута Мартин Минчев бе изведен в отлична позиция вляво в наказателното поле на гостите, но стреля неточно над вратата. Славия успя да открие резултата в 13-та минута. Цветелин Чункучов бе изведен от Георги Йомов отдясно в наказателното поле на Черно море и с удар по земя по диагонал вкара за 0:1.

В 38-та минута Черно море успя да изравни резултата. Юго Кононго отдясно подаде в наказателното поле на гостите към Мартин Минчев, който с топовен изстрел от около 10-тина метра изравни резултата - 1:1. В 43-та минута Радослав Василев стреля много опасно от границата на наказателното поле, но топката премина над вратата на гостите.

В 46-та минута Славия отново излезе напред в резултата. Георги Йомов изведе в отлична позиция Галин Иванов, който нахлу в наказателното поле и с удар по земя вкара за 2:1 за "белите". В 59-та минута Дани Кики можеше да изравни резултата, но след удара му с глава вратарят на гостите Георги Петков улови топката.

В средата на втората част  Славия можеше за вкара нов гол. Димитър Велковски стреля много опасно от пряк свободен удар, вратарят Благой Макенджиев успя да избие топката и за късмет на домакините тя се отби в гредата. В 74-та минута Радослав Василев от домакините получи втори жълт и съответно червен картон и Черно море остана с 10 души на терена.

Черно море - Славия 1:2

0:1 Цветелин Чунчуков - 13
1:1 Мартин Минчев - 38
1:2 Галин Иванов - 46

Черно море - Благой Макенджиев, Мирослав Енчев, Пламен Димов, Илиас Хасани, Юго Кононго, Аристот Ндонгала, Васил Панайотов, Дани Кики /64-та мин. Георги Божилов/, Петър Витанов /60-та мин. Георги Илиев/, Мартин Минчев /76-та мин. Мехди Фенуш/, Радослав Василев;

Славия - Георги Петков, Александър Александров, Андреа Христов, Милен Гамаков, Димитър Велковски, Стефан Ашковски /66-та мин. Момчил Цветанов/, Янис Карабельов, Славчо Шоколаров, Георги Йомов /79-та мин. Владислав Узунов/, Галин Иванов, Цветелин Чунчуков /87-ма мин. Минчо Ангелов/