Черно море и Ботев завършиха 0:0 в мач от 25-ия кърг на Първа професионална лига. Двата отбора изиграха интересна първа част, независимо, че не успяха да си отбележат гол.

Първата сериозна ситуация бе за гостите в 8-та минута, когато Радослав Терзиев стреля от 20-тина метра, но вратарят на Черно море Иван Дюлгеров изби.

В 23-та минута след центриране на Тодор Неделев Радослав Терзиев стреля с глава, но топката премина над вратата на домакините. В 24-та минута Кристиан Димитров стреля опасно от 25 метра, но топката премина над вратата на Черно море.

В 26-та минута бе първото сериозно положение за домакините. Цветомир Панов центрира отляво, а Мартин Минчев цасече топката с глава, но топката попадна в ръцете на вратаря на Ботев Даниел Кайзер.

В 31-та минута отново Мартин Минчев стреля опасно от границата на наказателното поле, но топката мина над вратата на пловдивчани.

В 45+1 минута Ботев можеше да поведе в резултата. Кристиан Добрев центрира в наказателното поле на Черно море, Лъчезар Балтанов засече топката от 5-6 метра, но вратарят на домакините Иван Дюлгеров успя да избие топката.

В 47-та минута Черно море беше близо до откриването на резултата. Мехди Фенуш центрира отляво в наказателното поле на гостите, където Радослав Василев засече топката с глава, но вратарят на Ботев Даниел Кайзер показа отлична реакция и успя да избие топката.

В 50-та минута Мехди Фенуш стреля от около десетина метра леко по диагонал отляво, но топката премина на сантиметри над вратата на гостите. Минута по-късно отново Мехди Фенуш стреля опасно от 20-тина метра, но топката премина встрани от вратата на Ботев.

В 58-та минута Радослав Василев успя да стреля опасно с глава от няколко метра, но вратарят на "канарчетата" Даниел Кайзер успя да спаси. В 84-та минута Патрик Андраде стреля опасно по земя от около 30 метра, но вратарят на Ботев Даниел Кайзер отново показа класа и спаси.

Черно море - Ботев /Пловдив/ 0:0

Черно море: Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Пламен Димов, Виктор Генев, Мирослав Енчев, Аристот Ндонгала /44-та мин. Мехди Фенуш/, Васил Панайотов, Петър Витанов, Мартин Минчев /70-та мин. Жоржиньо/, Георги Илиев, Радослав Василев /79-та мин. Патрик Андраде/;

Ботев: Даниел Кайзер, Джонатан Перейра /16-та мин. Кристиан Добрев/, Димитър Пиргов, Кристиан Димитров, Еберт Кардосо, Радослав Терзиев, Васил Шопов /59-та мин. Антон Карачанаков/, Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев /90+3 мин. Филип Филипов/, Атанас Зехиров, Феребори Доре;