Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков заяви, че Футболист на годината на България е изгубил своя блясък.
Призът отиде в ръцете на младата звезда на ЦСКА Кирил Десподов, а единствено Клаудиу Кешеру от разградчани беше отличен на церемонията, печелейки наградата за най-добър чужденец в Първа лига за 2018 г.
"За мен от известно време церемонията изгуби своя блясък. Това е мое мнение и не искам да ангажирам никого с него. Спирам дотук, не искам повече да коментирам", заяви Дяков в интервю за Bulgaria ON AIR.
Той определи ЦСКА и Левски като основни конкуренти на Лудогорец по пътя към осма поредна титла и допълни, че "сините" не бива да бъдат отписвани от борбата, въпреки колебливия край на есента, който ги отдалечи на 10 точки от върха.
Дяков каза още, че целта пред Лудогорец е дубъл и определи 1/4-финалния сблъсък с "червените" за Купата на България като финал преди финала.
Вижте цялото интервю във видеото:








В "България сутрин" на 15 юни от 9:30 часа Кой и как ще контролира мерките за справедливи цени на храните
Божидар Саръбоюков с нова победа и рекорд в Инсбрук
Какво означава, ако видите сойка?
Шефът на НАТО изненада с избора на лична кола
Не всичко е електричество - Skoda готви нов Karoq с ДВГ
Новият регламент за накладките изправя Европа пред сериозен проблем
Льо Ман: Какво трябва да знаете за най-великото автомобилно състезание?
Томи Фюри надделя над Еди Хол след шест рунда битка в Манчестър
Хамзат Чимаев прегази Дилън Данис, след което избухна меле на RAF 10
Алекс Перейра се оказа по-тежък от Сирил Ган на кантара преди UFC Freedom 250
Арман Царукян разгроми Тони Фъргюсън с 10:0 на RAF 10
Започва кампанията „Седмица на отворените врати” за туберкулоза
През 2025 година ЕМА има рекорден брой одобрени лекарства според годишния доклад на агенцията
Анизакиаза – паразитоза от суши и сурова риба
Има 4 основни рискови фактора за инфаркт и инсулт
Коментари
Напиши коментар23:32 | 8 яну 2019 г.
22:00 | 8 яну 2019 г.
17:44 | 8 яну 2019 г.
17:37 | 8 яну 2019 г.
16:46 | 8 яну 2019 г.
Напиши коментар